Turite klausimų? Skambinkite: +370 652 40596

5 Priežastys, kodėl turėtum išbandyti Drakonų valčių sportą.

1. Tai yra didžiausias komandinis sportas

Joks kitas sportas neturi tokio dydžio komandos- 22 žmonių.  Tai puikus kolektyvinis laiko praleidimo būdas!

2. Fiziškai dirba visas kūnas

Vidutiniškai irkluojant vieną valandą žmogus sudegina nuo 500-800 kalorijų. Dauguma žmonių galvoja, kad tai rankų sportas – tai netiesa, nes dirba visi kūno raumenys – nugara, klubai, kojos, vidiniai raumneys. Valtis sveria apie 200-300kg, o kartu su 22 komandos nariais apie 2 tonas. Po dienos irklavimo pajusi, kad dirbo net ir tie raumenys apie kuriuos net nebuvai pagalvojęs turint.

3. Tai senovės kinų sportas, turintis gilias tradicijas

Senovės Kinijoje šis sportas buvo skirtas lietaus dievų pagerbimui. Paskui, Qu Yuan, didysis karys- poetas, nusižudė upėje Mi Lo, protestuodamas prieš korumpuotą valdžią. Jo atminimui žmonės pradėjo organizuoti kasmetines Drakonų valčių varžybas. Nuo to laiko (prieš 2000 metų ), drakonų valčių sportas tapo tradicine Kinijos kultūros dalis. Modernus sportas prasidėjo  suorganizavus pirmas tarptautines drakonų valčių varžybas Honge Konge  1976 metais.

4. Puikus būdas bendrauti su kitais

Viena drakonų valčių komanda turi turėti nuo 18 žmonių, kad galėtų irkluoti valtį. Klubo narių skaičiui limito nėra, todėl komandos nariai gali būti visi jūsų draugai, tai puikus būdas bendram susibūrimui ir bendravimui.

5. Didelios perspektyvos

Yra daug skirtingų sporto šakų, visos yra savaip geros, bet nėra tokios, kur būtų tokio dydžio komanda. Su savo komanda galima dalyvauti festivaliuose, regatose ir paprastose treniruotėse. Visų šių renginių metu žmonės patiria adrenaliną ir laimės jausmą. Suburkite savo komandą ir dalyvaukite šios vasaros renginiuose!

Komentarų nėra

Parašykite atsiliepimą