Turite klausimų? Skambinkite: +370 652 40596

Apie mus

VšĮ „Sveikata visuomenei“ buvo įsteigta 2014 m. Įmonės veikla: organizuoti ir įgyvendinti sveikatinimo renginius, susijusius su vandens sporto šakų populiarinimu bei pramogomis prie vandens. Pagrindinis įmonės siekis – įtraukti visuomenę į aktyvius užsiėmimus gamtoje, apjungiant laisvalaikį, pramogas ir sportą. Šiuo metu didžiausią dėmesį įstaiga teikia Drakonų valčių populiarinimui Lietuvoje.

Vsi sveikata

VšĮ „Sveikata visuomenei“

subūrė profesionalių trenerių komandą, kurioje yra ir Jevgenij Šuklin, olimpinis irklavimo vicečempionas. Pagal specialiai paruoštą irklavimo treniravimosi metodiką, treneriai dirba su vaikais ir suaugusiais, supažindina juos su irklavimo technika bei paruošia juos dalyvauti lenktynėse.

1

Tai sporto renginys, turintis ilgą istoriją Kinijoje, kuris rengiamas kiekvienais metais Duanwu šventės metu.

Lenktynės – tai drakono kovų imitavimas, tikint, kad pradės lyti. Didžiųjų valčių ilgis 20 metrų, šalia vienas kito sėdi 20 žmonių, 1 būgnininkas ir 1 vairininkas. Atstumas, kurį reikia nuplaukti, dažniausiai būna nuo 200 iki 500 metrų. Ši sporto šaka 1980 m. buvo įtraukta į Kinijos nacionalinių sporto renginių sąrašą. Drakono valčių lenktynės XXI amžiaus pabaigoje paplito visame pasaulyje.

Renginio tikslas

įtraukti į varžybas kuo daugiau žmonių, paskatinant juos būti ne tik eiliniais žiūrovais, bet ir tapti aktyviais varžybų dalyviais. Renginio metu sukuriama pozityvi atmosfera, stiprinanti meilę aktyviam sportavimui gryname ore.

Varžybų tikslas

populiarinti drakonų valčių irklavimą Lietuvoje, plėtoti ryšius tarp Lietuvos irklavimo entuziastų ir mėgėjų, atrasti naujus irklavimo talentus, skatinti jaunimą pamėgti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą sportuojant. Mūsų šūkis „Aktyvus žmogus visada bus aktyvus Lietuvos kūrėjas bei puoselėtojas“.