Turite klausimų? Skambinkite: +370 652 40596

Drakonų valčių festivalio varžybos XII Dusetų kraštiečių šventėje

Birželio 25 d. pirmą kartą Dusetų kraštiečių šventėje Sartų ežere vyko Drakonų valčių festivalis. Varžybose dalyvavo 8 komandos (Pašėlę šernai, Sadūnai, Thoras, Vikingai, Draugystė, Apžėlę, Laimingieji ir Pūkis), kurios įveikė apie 300 m. Kai kurios komandos treniravosi dieną prieš festivalį, tačiau dauguma lenktynių dalyvių Drakonų valčių irklavimą išbandė pirmą kartą. Kiekvienos poros lenktynės užtrūko nuo 1 iki 3 min. Dalyvius gaivino rėmėjų natūralus mineralinis vanduo „Hermis“, kuris tonizavo ir malšino įkaitusių irkluotojų troškulį. Visą renginį padėjo organizuoti ir įsteigė nugalėtojų apdovanojimus bei vertingus prizus Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija (LKSKA) „Nemunas“. Varžybų nugalėtojais tapo:

I vieta - Visagino Vikingų komanda. Su Olimpiniu vicečempionu, daugkartiniu pasaulio ir Europos čempionatų laimėtoju ir prizininku Evgeniju Šuklinu priešakyje.

II vieta - Susirinkusieji į Dusetų kraštiečių šventę – Laimingųjų komanda. Su žurnalistu, verslininku, Lietuvos ir Vilniaus savivaldybės politiniu bei visuomeniniu veikėju Artūru Zuoku priešakyje.

III vieta - Dusetų jaunimo komanda Pašėlę šernai, apjungusi krašto jaunimą.

Prizus nugalėtojams įteikė LKSKA „Nemunas“ valdybos pirmininkas Kęstutis Levickis. Visiems dusetiškiams ir jų svečiams Drakonų valčių festivalis paliko didelį įspūdį. Tikimąsi, kad bendromis VšĮ „Sveikata visuomenei“, Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ bei Dusetų seniūnijos pastangomis šis renginys taps kasmetiniu.

Sužinokite daugiau apie mūsų organizuojamus renginius. Registruokitės ir išbandykite savo jėgas! O gal jau esate išbandę Drakonų valčių lenktynes? Tada pasidalinkite įspūdžiais.

Komentarų nėra

Parašykite atsiliepimą