Turite klausimų? Skambinkite: +370 652 40596

Drakonų valčių festivalis Molėtuose

Liepos 1 d. Drakonų valčių festivalis vyko Molėtų miesto šventėje. Lenktynės buvo organizuotos Skulptūrų parko paplūdimyje. Kaip ir pernai, varžybose dalyvavo 8 komandos: „Savanoris“, UAB Lakaja komanda, Lietuvos ir Vokietijos skautų komanda „Žalias besmegenis“, „Titanikas“, „Baseinas“, „Suginčiai“, jungtinės pajėgos „Ešerys“ ir Lietuvos laisvės sąjungos komanda, kurios įveikė beveik 300 m distanciją. Gausiai susirinkę žiūrovai stebėjo neeilines varžybas: pirmą kartą Drakonų valčių festivalio metu net keturių komandų finišo laiko nustatymui prireikė fotofinišo. Nugalėtojais tapo:

I vieta – Molėtų statybos paslaugų verslo UAB Lakaja komanda.

II vieta – Lietuvos laisvės sąjungos komanda.

III vieta – „Titanikas“.

Beveik 1000 žiūrovų akivaizdoje nugalėtojus apdovanojo Molėtų r. meras Stasys Žvinys. Renginys prasidėjo apsiniaukusiu oru, tačiau priešingai, negu buvo manyta, oras vis gerėjo ir, renginiui pasibaigus, Drakonų valčių festivalio dalyvius jau džiugino ir šildė pasirodžiusi saulė. Ypatingo žavesio renginiui suteikė lakūnų pasirodymas. Tikimąsi, kad Drakonų valčių festivalis Molėtuose taps tradiciniu ir dar ne vienerius metus džiugins miestiečius ir svečius savo azartu, energija ir grožiu.

Artimiausi Drakonų valčių renginiai vyks Vilniuje (liepos 6 d.) ir Visagine (liepos 9 d.). Sužinokite daugiau apie mūsų organizuojamus renginius. Registruokitės ir išbandykite savo jėgas! O gal jau esate išbandę Drakonų valčių lenktynes? Tada pasidalinkite įspūdžiais.

Komentarų nėra

Parašykite atsiliepimą