Turite klausimų? Skambinkite: +370 652 40596

Kaip suburti didžiausią pasaulyje sporto komandą?

Drakono valties irklavimas – komandinis sportas, vienam tikslui suburiantis net 22 žmones. Tai yra didžiausia komanda sporto pasaulyje.

Kadangi dažnai susiduriama su sunkumais suburiant net ir mažesnes grupes žmonių, pateikiame patarimus, kaip surinkti sėkmingą komandą.

Turbūt nieko nenustebintume pasakę, jog komandai “gimti” reikia lyderio. Raskite sėkmingą, daugumos mėgstamą žmogų, kuris gali aiškiai išplatinti idėją, paskatintų veikti savo paties užsidegimu ir aktyviai siektų suburti žmonių grupę bendram tikslui.   

Drakono valtis irkluojama poromis. Lengviau suformuoti poras iš žmonių, kurie tarpusavyje jaučiasi geriausiai. Išeitis - nuspręsti ir suformuoti poras leisti patiems dalyviams.

Net ir besiformuojančiai komandai reikalingas stimulas. Sukurkite siekį – būti greičiausia, linksmiausia, spalvingiausia, azartiškiausia ar techniškiausia komanda. Taip turėsite bendrą komandinį tikslą ir paskatą jo siekti.

Subūrus komandą skatinkite narius dalintis idėjomis, informacija. Aptarkite kylančias abejones, dvejones. Į visus klausimus, susijusius su dalyvavimu drakono valčių varžybose, jums noriai atsakys varžybų organizatoriai.

Galiausiai lieka užregistruoti komandą varžyboms ir susigrumti su spalvingaisiais drakonais.

Komentarų nėra

Parašykite atsiliepimą