Turite klausimų? Skambinkite: +370 652 40596

Renginiai kraunami

Įvykę Renginiai

Ieškoti Renginiai

2016 m. birželio mėn.

Sveikatos renginys

2016 birželio 11,
Anykščiai, Anykščiai,
Sužinoti daugiau

Dusetiškių dienos

2016 birželio 25, - 17:00 - 18:00
Sartų ežeras, Dusetos, Lietuva

Dusetose (Zarasų r.) šurmuliuos XII Dusetų kraštiečių šventė, prasidėsianti šeštadienį ir pasibaigsianti tik pirmadienį. Renginiai žada daug smagių akimirkų: nuo parodų atidarymų, koncertų, sportinių varžybų.

Sužinoti daugiau

2016 m. liepos mėn.

Drakonų valčių festivalis

2016 liepos 1, - 17:00 - 20:00
Molėtai, Lietuva

Drakonų valčių festivalis Molėtų miesto šventėje. Lenktynės vyks Skulptūrų parko paplūdimyje. 15:00 –17:00 Treniruotės, pasiplaukiojimai ties centriniu miesto paplūdimiu. Būtina išankstinė registracija el. paštu  sportas@moletai.lt arba telefonu 8-383 51479 (Molėtų sporto centras), mob. +370 652 40596.  

Sužinoti daugiau

Vandens šventė

2016 liepos 9,
Visaginas, Lietuva

Drakonų valčių irklavimo varžybos vyks 10-vietėmis ir 20-vietėmis valtimis 400 m. ir 600 m. distancija. Visų dalyvių laukia atminimo dovanos. Varžybų nugalėtojai bus apdovanoti medaliais ir vertingais prizais. Treniruotės organizuojamos liepos 8 d. nuo 11 val. Būtina išankstinė registracija el. paštu info@vandensstadionai.lt arba telefonu +370 652 40596. Jau dabar galite rinkti komandą ir registruotis dalyvauti šiame renginyje. Kviečiame dalyvauti ir kituose mūsų renginiuose: pasirinkite Drakonų valčių irklavimo šventę iš artimiausių renginių sąrašo.

Sužinoti daugiau

Drakonų valčių festivalio lenktynės Kupiškio mariose

2016 liepos 16,
Kupiško marios, Kupiškis, Lietuva

Drakonų valčių festivalio lenktynės Kupiškio mariose. Užsakomasis privatus renginys.

Sužinoti daugiau

Baidarių/kanojų meistrų pasaulio čempionatas

2016 liepos 24,
Galvės ežeras, Trakai, Lietuva

Tarptautinė baidarių ir kanojų irklavimo federacija Lietuvai patikėjo teisę rengti 2016 metų pasaulio meistrų čempionatą. Pasaulio čempionatas vyks Trakuose liepos 23-24 dienomis. Drakonai kviečia visus į irklavimo varžybas liepos 24 d. Visų dalyvių laukia atminimo dovanos. Varžybų nugalėtojai bus apdovanoti medaliais ir vertingais prizais. Jau dabar galite rinkti komandą ir registruotis dalyvauti šiame renginyje. Kviečiame dalyvauti ir kituose mūsų renginiuose: pasirinkite Drakonų valčių irklavimo šventę iš artimiausių renginių sąrašo.

Sužinoti daugiau

Jūros šventė

2016 liepos 31, - 14:00 - 17:00
Klaipėda, Lietuva

Drakonų valčių festivalis Jūros šventėje, Klaipėdoje. Liepos 31 d. turėsite nepakartojamą galimybę pamatyti Danės upės pakrantę, burinį laivą Meridianą ir šventiškai pasipuošusią Klaipėdą iš neįprasto rakurso – irkluojant Drakonų valtimi. Drakonų valčių irklavimo varžybos vyks 20-vietėmis valtimis. Distancijos atstumas – apie 500 m. Atsiveskite įmonės darbuotojus arba ateikite su šeimos nariais. Komandos turi turėti savo kapitoną, šūkį ir išsiskirti iš kitų dalyvių nepakartojama atributika (vienodi marškinėliai, galvos raiščiai ar pan.). Visų dalyvių laukia atminimo dovanos. Varžybų nugalėtojai bus apdovanoti medaliais…

Sužinoti daugiau

2016 m. rugpjūčio mėn.

Palūšės regata

2016 rugpjūčio 6,
Lūšių ežeras, Ignalinos raj.
Palušė, Lietuva

Drakono valčių festivalis kviečia išbandyti savo jėgas Lūšių ežere. Regata organizuojama, siekiant populiarinti buriavimo sportą Palūšėje, Ignalinos  rajone bei Aukštaitijos nacionaliniame parke. Varžybos vyks 20-mis valtimis. Visų dalyvių laukia atminimo dovanos. Varžybų nugalėtojai bus apdovanoti medaliais ir vertingais prizais. Jau dabar galite rinkti komandą ir registruotis dalyvauti šiame renginyje. Komandos registravimui spausti čia. Kviečiame dalyvauti ir kituose mūsų renginiuose: pasirinkite Drakonų valčių irklavimo šventę iš artimiausių renginių sąrašo. Spausti čia.

Sužinoti daugiau

Pirmą kartą Ėriškiuose Drakono valčių festivalis

2016 rugpjūčio 13,
Ėriškių tvenkinys, Ėriškiai, Lietuva

Kviečiame visus-visus, didelius ir mažus, į Drakono valčių festivalį Ėriškiuose. Ateikite su draugais, šeimos nariais, bendradarbiais ir išbandykite kažką naujo! Drakono valčių irklavimas – tai išskirtinė sporto šaka savo neįprasto didumo ir grožio valtimis patiks kiekvienam. Irklavimas Drakono valtimis nereikala ypatingo pasirengimo ir suteikia neišdildomus įspūdžius kiekvienam irklavusiam. Visų dalyvių laukia atminimo dovanos. Varžybų nugalėtojai bus apdovanoti medaliais ir vertingais prizais. Jau dabar galite rinkti komandą ir registruotis dalyvauti šiame renginyje. Komandos registravimui spausti čia. Kviečiame dalyvauti ir kituose mūsų…

Sužinoti daugiau

Irkluokime visi kartu Zarasų miesto šventėje

2016 rugpjūčio 14, - 11:00 - 17:00
Zaraso ežeras, Zarasai, Lietuva

Kviečiame į didžiausią irklavimo šventę Zaraso ežere, kur vyks Drakono valčių festivalis. Kartu paminėsime miesto 510-sias metines ir tą progą irkluosime 510 m. distanciją. Varžybose dalyvaus trys komandų grupės: moterų, vyrų, mišrios. Neturite pakankamai žmonių komandai užregistruoti? Nebėda! Ateikite į treniruotę rugpjūčio 9, 10 arba 11 d. nuo 10 val. ir prisijunkite prie patikusios komandos. Atvykstantiems į renginį iš kitų miestų bus organizuotos treniruotės 14 d. (nuo 8 val. iki 10 val.). Atsiveskite  kolegas arba ateikite su šeimos nariais, draugais.…

Sužinoti daugiau
+ Eksportuoti renginius